wersja mobilna
Online: 571 Sobota, 2017.11.18
Złóż ofertę

Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o.

ul. Równoległa 8
02-235 Warszawa (woj. mazowieckie)

tel. 22 573 24 00
faks. 22 573 24 03

www: http://www.parker.pl
E-mail: warszawa@parker.com

Kategorie Firmy - Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o.

Technika napędowa »
Wizyt: 15238
Nowy moduł Servo Fan firmy Parker do użytku z silnikami serwo serii SMH/SMB
Dodano: 2017-02-15 14:32:37
Większość silników charakteryzowanych jest przez podanie maksymalnych parametrów znamionowych,jednak nowy moduł wentylatorowy Servo Fan zapewniający chłodzenie samego silnika, pozwala zwiększyć – w tym przypadku o 25% – wydajność powyżej określonego znamionowego momentu obrotowego.

Nowe moduły, przeznaczone są dla silników SMH/SMB o wielkościach 100-115, 142 i 170 mm, dostępne ze stopniem ochrony IP20. To idealne rozwiązanie w branży spożywczej/opakowaniowej, pompach hydraulicznych z serwonapędem, formowaniu materiałów, automatyce przemysłowej i transporcie materiałów. Klienci posiadający już silniki o określonym rozmiarze, ale chcący uzyskać wyższy moment obrotowy, mogą oddzielnie zakupić moduł Servo Fan i zabudować go na miejscu.

 

Wysoko dynamiczne silniki bezszczotkowe serii SMH/SMB są skonstruowane w sposób łączący najnowocześniejszą technologię produktów Parker z wyjątkowo dużą wydajnością. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii wydatnych biegunów” wymiary silnika zostały znacząco zmniejszone, ale przy uzyskaniu istotnych korzyści w zakresie określonego momentu obrotowego, gabarytów i wydajności dynamicznej. W porównaniu do tradycyjnych serwonapędów bezszczotkowych, znamionowy moment obrotowy jest w przybliżeniu większy o 30%, gabaryty są znacznie zmniejszone, a tym samym bezwładność wirnika jest wyjątkowo mała. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości magnesów neodymowo-żelazowo-borowych oraz metodzie ich montażu na wale, silniki SMH/SMB uzyskują bardzo duże przyśpieszenie i są zdolne wytrzymać przeciążenia bez ryzyka demagnetyzacji lub odłączenia magnesów.

 

Więcej informacji na temat serii SMH/SMB na stronie:   www.parker.com/eme/smh